FAQ Field (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Question
kn: ಪ್ರಶ್ನೆ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Fill
kn: ತುಂಬಿಸು

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Accordion
kn: ಅಕಾರ್ಡಿಯಾನ್

en: Definition list
kn: ವಿವರಣೆಯ ಪಟ್ಟಿ
