FAQ Field (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: None
mn: Байхгүй

en: Default
mn: Анхны утга

en: Question
mn: Асуулт

en: Answer
mn: Хариулт

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр
