FAQ Field (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Question
ne: प्रश्न

en: Active
ne: सक्रिय

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
