FAQ Field (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Default
ps: تلواله

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Active
ps: فعال

en: Configuration
ps: سازول

en: About
ps: په اړه

en: Text format
ps: متن بڼه

en: Simple text
ps: ساده متن
