FAQ Field (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: None
sk: Žiadne

en: Default
sk: Predvolené

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Event
sk: Podujatie

en: Question
sk: Otázka

en: Active
sk: Aktívny

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Duration
sk: Trvanie

en: Collapsible
sk: Zbaliteľné

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Bullet list
sk: Zoznam s odrážkami

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o

en: Animation settings
sk: Nastavenia animácie

en: Fieldset
sk: Sada polí

en: Text format
sk: Textový formát

en: Field types
sk: Typy polí
