FAQ Field (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: None
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: About
ug: ھەققىدە
