FAQ Field (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: None
af: Geen

en: Default
af: Verstek

en: Question
af: Vraag

en: Active
af: Aktief

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Text format
af: Teksformaat
