FAQ Field (8.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Active
am: ገባሪ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Text format
am: ፅሁፍ ቅርፀት
