FAQ Field (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: None
az: Yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Active
az: Aktiv

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Duration
az: Müddət

en: Default value
az: Standart qiymət

en: About
az: Haqqında

en: Text format
az: Mətn formatı

en: Field types
az: Sahə növləri
