FAQ Field (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Question
be: Пытанне

en: Answer
be: Адказ

en: Active
be: Актыўна

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: Configuration
be: Налады

en: Duration
be: Працягласць

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: About
be: Аб

en: Text format
be: Фармат тэксту

en: Field types
be: Тыпы палёў
