FAQ Field (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: None
bg: Не

en: Default
bg: По подразбиране

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Question
bg: Въпрос

en: Active
bg: Активен

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Duration
bg: Период

en: Text format
bg: Текстов формат
