FAQ Field (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: None
bn: একটিও নয়

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Question
bn: প্রশ্ন

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Text format
bn: লেখার ফরম্যাট
