FAQ Field (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: None
cy: Dim

en: Default
cy: Diofyn

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Question
cy: Cwestiwn

en: Active
cy: Gweithredol

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Collapsible
cy: Plygadwy

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Animation settings
cy: Gosodiadau animeiddiad

en: Text format
cy: Fformat testun
