FAQ Field (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: None
eo: Neniu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Question
eo: Demando

en: Active
eo: Aktiva

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Text format
eo: Tekstformato
