FAQ Field (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: None
fa: هیچ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Event
fa: رویداد

en: Question
fa: سوال

en: Answer
fa: پاسخ

en: Active
fa: فعال

en: Textfield
fa: فیلد متنی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Duration
fa: مدت

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Bullet list
fa: لیست بولت

en: Usage
fa: کاربرد

en: About
fa: درباره

en: Fieldset
fa: مجموعه فیلد

en: Text format
fa: قالب‌بندی متن
