FAQ Field (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: None
fi: Ei mitään

en: Default
fi: Oletus

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Question
fi: Kysymys

en: Answer
fi: Vastaa

en: Active
fi: Voimassa

en: Textfield
fi: Tekstikenttä

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Duration
fi: Kesto

en: Collapsible
fi: Supistettavissa

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Bullet list
fi: Luettelomerkkilista

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja

en: The event on which to trigger the accordion.
fi: Tapahtuma jolla accordioni triggeröidään.

en: Fieldset
fi: Kenttäryhmä

en: Textarea
fi: Tekstialue

en: Text format
fi: Tekstimuoto

en: If set, the highest content part is used as height reference for all other parts. Provides more consistent animations.
fi: Mikäli asetettuna, korkeinta sisällön osaa käytetään viittauksena kaikkiin muihin osiin. Tarjoaa jatkuvammat animaatiot.

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Simple text
fi: Yksinkertainen teksti
