FAQ Field (8.x-1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Default
fil: Pamantayan

en: Active
fil: Aktibo

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Text format
fil: Format ng teksto
