FAQ Field (8.x-1.1) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Content
fy: Ynhâld

en: None
fy: Gjin

en: Advanced settings
fy: Avansearre ynstellings

en: Active
fy: Aktyf

en: Text format
fy: Tekstopmaak
