FAQ Field (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: None
hr: Nema

en: Default
hr: Zadano

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Event
hr: Događanje

en: Question
hr: Pitanje

en: Active
hr: Aktivno

en: Configuration
hr: Postavke

en: Duration
hr: Trajanje

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis

en: Animation settings
hr: Postavke animacije

en: Text format
hr: Oblik unosa
