FAQ Field (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: None
hy: Ոչ մի

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Question
hy: Հարց

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ
