FAQ Field (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Content
jv: Konten

en: None
jv: Nihil

en: Default
jv: Gawan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Question
jv: Pitakonan

en: Active
jv: Aktif

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Default value
jv: Biji gawan

en: About
jv: Ngenani

en: Text format
jv: Format tèks
