FAQ Field (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: None
km: គ្មាន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Question
km: សំណួរ

en: Active
km: សកម្ម

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: About
km: អំពី

en: Text format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ
