FAQ Field (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: None
ku: هیچ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Question
ku: پرسیار

en: Active
ku: چالاکە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: About
ku: دەربارە

en: Text format
ku: فۆرماتی دەق
