FAQ Field (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: None
lv: Nav

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Event
lv: Notikums

en: Question
lv: Jautājums

en: Answer
lv: Atbilde

en: Active
lv: Aktīvs

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Duration
lv: Ilgums

en: Collapsible
lv: Savēršams

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Bullet list
lv: Saraksts

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par

en: Text format
lv: Teksta formāts
