FAQ Field (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: About
my: အကြောင်း

en: Text format
my: စာသားပုံစံ
