FAQ Field (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: None
oc: Pas cap

en: Default
oc: Per defaut

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Event
oc: Eveniment

en: Active
oc: Actiu

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Duration
oc: Durada

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus

en: Fieldset
oc: Grop de camps

en: Text format
oc: Format de tèxte
