FAQ Field (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: None
sv: Ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Event
sv: Händelse

en: Question
sv: Fråga

en: Answer
sv: Svar

en: Textfield
sv: Textfält

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Auto
sv: Automatiskt

en: Bullet list
sv: Punktlista

en: About
sv: Om

en: Fieldset
sv: Fältgrupp

en: Textarea
sv: Textruta

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Simple text
sv: Enkel text
