FAQ Field (8.x-7.1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: None
cs: Žádné

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Question
cs: Otázka

en: Answer
cs: Odpověď

en: Textfield
cs: Textové pole

en: Duration
cs: Trvání

en: Bullet list
cs: Seznam s odrážkami

en: About
cs: Popis

en: Fieldset
cs: Sada polí

en: Textarea
cs: Textová oblast

en: Field types
cs: Typy polí
