FAQ Field (8.x-7.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: None
ta: இல்லை

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Question
ta: கேள்வி

en: Textfield
ta: உரைப்புலம்

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: About
ta: பற்றி
