FAQ Field (8.x-7.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Content
te: సారము

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Question
te: ప్రశ్న

en: Duration
te: నిడివి

en: About
te: గురించి
