farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Link
eu: Esteka

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: ID
eu: IDa

en: Options
eu: Aukerak

en: Expanded
eu: Zabalduta

en: Location
eu: Kokalekua

en: Tasks
eu: Zereginak

en: Edit URL
eu: URL-a editatu
