farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Link
he: קישור

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Options
he: אפשרויות

en: Expanded
he: מורחב

en: Location
he: מיקום

en: Tasks
he: משימות

en: Crop
he: חיתוך

en: Edit URL
he: עריכת כתובת URL
