farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Link
cs: Odkaz

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Options
cs: Možnosti

en: Expanded
cs: Rozbaleno

en: Location
cs: Místo

en: Start Time
cs: Čas zahájení

en: End Time
cs: Čas ukončení

en: Tasks
cs: Úkoly

en: Crop
cs: Oříznout

en: Edit URL
cs: Upravit URL
