farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Link
hi: कड़ी

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: ID
hi: आईडी

en: Options
hi: विकल्प

en: Expanded
hi: विस्तारित

en: Location
hi: स्थान

en: Tasks
hi: कार्य

en: Edit URL
hi: यूआरएल संपादित करें
