farmOS Crop Plan (3.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Link
mr: दुवा

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: ID
mr: आय डी

en: Options
mr: विकल्प

en: Location
mr: स्थळ
