farmOS FarmLab (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Submit
ast: Unviar

en: Description
ast: Descripción

en: Name
ast: Nome

en: Field
ast: Campu

en: Selected
ast: Esbilláu

en: Server settings
ast: Preferencies del sirvidor
