farmOS FarmLab (1.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Name
bs: Ime

en: Field
bs: Polje

en: Selected
bs: Odabrano

en: Server settings
bs: Podešavanja servera

en: Account
bs: Korisnički račun
