farmOS FarmLab (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Odeslat

en: Description
cs: Popis

en: Name
cs: Jméno

en: Field
cs: Pole

en: Notes
cs: Poznámky

en: Selected
cs: Vybráno

en: Server settings
cs: Nastavení serveru

en: Account
cs: Účet
