farmOS FarmLab (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Status
es: Estado

en: Submit
es: Enviar

en: Description
es: Descripción

en: Name
es: Nombre

en: Field
es: Campo

en: Notes
es: Notas

en: Selected
es: Seleccionado

en: Server settings
es: Configuración del servidor

en: Farm
es: Granja

en: Connect
es: Conectar

en: Account
es: Cuenta

en: subscribed
es: con suscripción

en: unsubscribed
es: sin suscripción
