farmOS FarmLab (1.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Description
ka: აღწერა

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Server settings
ka: სერვერის პარამეტრები
