farmOS FarmLab (1.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: ID
th: ไอดี

en: Selected
th: ถูกเลือก

en: Server settings
th: การตั้งค่าเซิร์ฟเวอร์

en: Account
th: บัญชีผู้ใช้
