farmOS FarmLab (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Status
be: Статус

en: Submit
be: Захаваць

en: Description
be: Апісанне

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Notes
be: Заўвагі

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Selected
be: Выбраны

en: Server settings
be: Налады сэрвераў

en: Account
be: Акаўнт
