farmOS FarmLab (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Description
da: Beskrivelse

en: Name
da: Navn

en: Field
da: Felt

en: Notes
da: Noter

en: Selected
da: Valgt

en: Server settings
da: Serverindstillinger

en: Account
da: Konto
