farmOS FarmLab (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Description
eo: Priskribo

en: Name
eo: Nomo

en: Field
eo: Kampo

en: ID
eo: Identigilo

en: Selected
eo: Elektita

en: Server settings
eo: Servilaj agordoj

en: Account
eo: Konto
