farmOS FarmLab (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Name
mr: नाव

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: ID
mr: आय डी

en: Selected
mr: निवडलेले

en: Account
mr: खाते
