farmOS FarmLab (1.0.0-beta1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Name
si: නම

en: Server settings
si: Server සැකසුම්

en: Account
si: ගිණුම
