farmOS FarmLab (1.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Submit
el: Υποβολή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Name
el: Όνομα

en: Field
el: Πεδίο

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Selected
el: Επιλεγμένο

en: Server settings
el: Ρυθμίσεις διακομιστή

en: Connect
el: Σύνδεση

en: Account
el: Λογαριασμός
