farmOS FarmLab (1.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Submit
eu: Bidali

en: Description
eu: Azalpena

en: Name
eu: Izena

en: Field
eu: Eremua

en: Notes
eu: Oharrak

en: ID
eu: IDa

en: Selected
eu: Hautatuta

en: Server settings
eu: Zerbitzailearen ezarpenak

en: Account
eu: Kontua
