farmOS FarmLab (1.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Status
fr: État

en: Submit
fr: Soumettre

en: Name
fr: Nom

en: Field
fr: Champ

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Selected
fr: Sélectionné

en: Server settings
fr: Paramètres du serveur

en: Farm
fr: Ferme

en: Connect
fr: Connexion

en: Account
fr: Compte

en: subscribed
fr: inscrit

en: unsubscribed
fr: désinscrit
