farmOS FarmLab (1.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Submit
hi: जमा करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Name
hi: नाम

en: Field
hi: क्षेत्र

en: ID
hi: आईडी

en: Selected
hi: चुना गया

en: Server settings
hi: सर्वर सेटिंग

en: Account
hi: खाता
